W kolejnym sezonie podtrzymany zostanie trend sprawdzonej i funkcjonalnej stylistyki. Producenci stawiają na użyteczne rozwiązania połączone z zawsze modną klasyką, która zyskała współczesne możliwości. W architekturze wnętrz w dalszym ciągu przodować będzie skandynawski design. Urozmaicać go będziemy kolorowymi akcentami lub  pozostaniemy wierni przydymionej i minimalistycznej wersji.

Kuchnia skandynawska to przestrzeń jasna i rozświetlona, z dominacją bieli, miękkich tkanin i nieodłącznych elementów drewnianych. W życiu codziennym, zwłaszcza w kuchni w, której co niektórzy lubią przebywać, królować będzie wygoda. Od zawsze doceniamy proste i funkcjonalne rozwiązania, dlatego i w kolejnym sezonie chętnie będziemy po nie sięgać w naszych aranżacjach. 

Funkcje i użytkowanie kuchni

Jak w przypadku wielu przedmiotów codziennego użytku zmienił się również wizerunek nowoczesnej kuchni. Wcześniej kuchnia składała się przeważnie z pojedynczych elementów, takich jak kredens, piec, zlew, stół. Prace kuchenne zajmowały znaczną część dnia i składały się na nie gotowanie, zmywanie i przygotowywanie. Czynności te były wykonywane na niezależnych od siebie strefach roboczych, a długie odległości między strefami wpływały dodatkowo na długi czas przygotowywania. Z pojawieniem się kuchni do zabudowy praca w kuchni została zrewolucjonizowana. Ściśle określone funkcje i odpowiadające im strefy powodują, że gotowanie stało się dzisiaj procesem zracjonalizowanym. W związku z tym konieczna stała się również zmiana wymagań. 

Szafy Warszawa - Zamów pomiar

 

szafy warszawa tanio szafy warszawa tanio szafy warszawa tanio